apie mus, Apie mus

Daug metų dirbu skaitmeninės komunikacijos srityje ir matau atskaitomybės klientui trūkumą. APG MEDIA šią spragą sieks užpildyti teikdama rezultatais pamatuojamus sprendimus.

– AURIMAS PAULIUS GIRČYS

REZULTATAIS PAMATUOJAMI SPRENDIMAI​

Kodėl mes įkūrėme APG MEDIA?

APG MEDIA įkūrėjas – Aurimas Paulius Girčys, prieš įkurdamas skaitmeninės rinkodaros agentūrą, daugiau nei 7 metus dirbo įvairiose media ir digital agentūrose.

Aurimas pastebi, kad dažnai rinkoje vengiama prisiimti atsakomybę už tuos rezultatus, kurie yra svarbūs klientui: pardavimus ir užklausas. Dažnai teigiama, kad agentūros ir negali atsakyti už nieką daugiau nei paspaudimus arba parodymus. Tai yra rinkos situacija, kurią būtina keisti.

„Daug metų dirbu skaitmeninės komunikacijos srityje ir matau atskaitomybės partneriui ir klientui trūkumą. APG MEDIA šią spragą sieks užpildyti teikdama rezultatais pamatuojamus sprendimus.“ – Aurimas Paulius Girčys

Google Certified Trainer APG MEDIA

APIE MUS​

Rezultatais pamatuojamos skaitmeninės rinkodaros paslaugos!

Mes dirbame tam, kad Jūs pasiektumėte geriausių rezultatų. Įgyvendinsime Jūsų skaitmeninės rinkodaros poreikius, nuo reklamos paieškoje, socialiniuose tinkluose iki konversijų optimizavimo ir svetainės analitikos.

  • Kartu su Jumis identifikuosime Jūsų verslo ir svetainės tikslus.
  • Pasiūlysime, kaip pasiekti auditorijas, kurios padės pasiekti Jūsų verslo tikslus.
  • Kursime ir optimizuosime kampanijas, kurios Jums generuos ne vien parodymus ir paspaudimus, bet taip pat užklausas ir pardavimus.
apie mus, Apie mus
zero moment of truth

susisiekite su mumis

Susisiekite dabar!

Jūsų verslas mums svarbus. Norite didinti pardavimus arba suvokti konkurencinę aplinką? Kreipkitės ir mūsų profesionalai Jums padės.

  • Aurimas Paulius Girčys
  • Antakalnio g. 17,
    Vilnius Techpark
    Vilnius, Lietuva

电影天堂网-官方网站