Svetainės analitika

Sužinokite apie svetainės
analitiką

Kiekvienam verslui svarbu nusistatyti individualius tikslus ir sekti jų įgyvendinimą, tai padeda įvertinti ir kontroliuoti Jūsų verslo svetainėje vykstančius procesus bei reklamos kampanijų efektyvumą. Analitikos duomenų stebėjimas ir analizavimas gali net tik padėti įvertinti esamą situaciją, bet ir formuoti strateginius pokyčius.

Susisiekite su mumis

Susisiekite dabar!

Jūsų verslas mums svarbus. Norite didinti pardavimus arba suvokti konkurencinę aplinką? Kreipkitės ir mūsų profesionalai Jums padės.

  • Aurimas Paulius Girčys​
  • Antakalnio g. 17,
    Vilnius Techpark
    Vilnius, Lietuva

Verslas ir jo internetinė svetainė tapo nedalomu vienetu, o svetainės analitikos stebėjimas gali suteikti vertingos informacijos apie tai kaip vartotojai naudojasi svetaine ir ar atskiros jos dalys atlieka savo funkcijas. Taip pat analitikos platformos leidžia Jums geriau suprasti ir Jūsų klientus, jų demografinius rodiklius, pomėgius ir naršymo įpročius.

Kaip pradėti sekti svetainės analitiką?

Savo svetainės duomenis rinkti ir analizuoti galite įvairiose platformose, tačiau dažniausiai naudojamos yra nemokamos Google Analytics bei Facebook Analytics platformos. Jos saugo Jūsų svetainės duomenis, leidžia juos analizuoti įvairių ataskaitų pagalba bei pritaikyti ataskaitas Jūsų poreikiams. Taip galėsite įvertinti kokį turinį kurti savo svetainei, kokie paieškos raktažodžiai atveda Jums didžiausią lankytojų srautą, suprasti kodėl kai kurie vartotojai iš karto palieka Jūsų puslapį ir daugybę kitų rodiklių.

Svetainės analitikos rekomendacijos

Analitikos platformų pagalba išsigryninkite, kokios auditorijos yra labiausiai linkusios konvertuotis ir kokiais prietaisais jos naudojasi. Reklamuokitės šioms labiausiai įsitraukiančioms auditorijoms ir didinkite prekės žinomumą reklamuodamiesi auditorijoms, kurių naršymo įpročiai yra panašūs į Jūsų klientų. Sekite e-komercijos rezultatus, stebėkite kokie reklamos kanalai generuoja daugiausiai pardavimų ir kurkite strategijas, kaip didinti srautą iš efektyvių reklamos priemonių.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galite optimizuoti savo verslo svetainę ir geriau suprasti vykstančius procesus? Susisiekite ir mes Jums padėsime pasiekti Jūsų norimus pardavimų rezultatus.

电影天堂网-官方网站